Rasizmas Lietuvoje

Puslapis 77 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Rasizmas Lietuvoje

Rašyti by salotele on Kv. 02 26, 2009 6:33 pm

Smile as irgi turejau kantrybes perskaityti Smile
Saunuole. atejo ir pataike pirstu i aki Big Smile

Nusijuok (pa)dare tvarka forume Smile
salotele
Tikrasis šnekuolis
Tikrasis šnekuolis

Pranešimų skaičius : 95
Registration date : 2008-08-18

Žaidimas
taškai:
1/500  (1/500)
trumpai:

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nusijuok on Pen. 02 27, 2009 4:48 pm

na manau tvarka ir taip čia buvo Smile juk tam ir skirtas forumas, kad galėtų visi išsakyt savo mintis, ir diskutuot Smile

Forumo Siela
Forumo Siela

Pranešimų skaičius : 454
Registration date : 2008-03-16

Žaidimas
taškai:
26/500  (26/500)
trumpai:

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.jto.lt

Atgal į viršų Go down

Rašyti by fuxas on Št. 02 28, 2009 1:31 am

nieko ji cia nesutvarke. tiesiog neblogai nusisnekejo.. pivas sneki.. Lyg palaikytum visokiu pedikus zydus nusikaltelius cigonus ir nelegalius emigrantus?

fuxas
visiškas naujokas
visiškas naujokas

Pranešimų skaičius : 9
Registration date : 2009-01-28

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nusijuok on Št. 02 28, 2009 11:48 am

nesusipratėli tu, buvo aiškiai parašyta, jog nepalaikau nusikaltėlių, o kas apie visus tavo kitus išvardintus, tai tikrai man jie nemaišo, kol patys nedaro ko blogo kitiems Smile
truputį mąstyk kai ka nors rašai wink

Forumo Siela
Forumo Siela

Žaidimas
taškai:
26/500  (26/500)
trumpai:

Atgal į viršų Go down

Rašyti by fuxas on Tr. 03 04, 2009 5:18 pm

Big Smile nejuokink drambliuku ka? ;D tu pati nesuvoki apie ka sneki... suauk paziurek kitu kampu... Nematai kiek blogo jau yra padare ir kiek padarys jei nesipriesinsim?

fuxas
visiškas naujokas
visiškas naujokas

Registration date : 2009-01-28

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nusijuok on Kv. 03 05, 2009 6:04 pm

ne nu tu tai rimtai kvailas ar tik apsimeti tokiu? No

Forumo Siela
Forumo Siela

Žaidimas
taškai:
26/500  (26/500)
trumpai:

Atgal į viršų Go down

Rašyti by TRA on Št. 03 07, 2009 7:21 pm

Nusijuok rašo:geras tautietis turėtų saviškius palaikyt, jei ten vienam ar kitam gerai Amerikoj ar Anglijoj, tai tegu ir gyvena ten..turėtų būt džiugu, jog kažkam pasisekė, rast geresnį gyvenimą, kad ir svetur.. svarbu, kad jie jaustųsi laimingi Smile Angel
Ir visai nesvarbu, kad jei dar ir jie laikys save lietuviais, tai jų vaikai nebemokės lietuviškai ir jau laikys save anglais/airiais/etc.
Kam ta tauta, juk esame visi žmonės. Taip?
Nusijuok rašo:Miela(s) TRA,
pamėginsiu tau padėti susiprasti, ka man reiškia tautininko sąvoka, ir manau, kad labai nesuklysiu, jog ir kitų JTO narių požiūris yra panašus.
Mielas, mielas. Kadangi kažkas šį postą pavadino tvarkos padarymu, tai tikiuosi neužpyksite, jeigu įsiterpsiu kiek.
Viršuje Nusijuok pasakė, kad paaiškins tautiškumo sąvoką. Be to išsakys JTO daugumos poziciją. Taigi pradedam.
Tautininkas ir tautiškumas:
man labai svarbu, kad kiekvienas žmogus būtų doras, nuoširdus ir neabejingas kitiems žmonėms, jų nelaimėms.
Taip, ne tauta ir tautiečiai, o žmonės arba piliečiai, arba nelabai - net ir juodaodžiai, kurie ant šaldytuvo perplaukę viduržemio jūrą vaikams narkotikus pardavinėja mokyklose. Jie irgi žmonės. Visų jų kraujas gi raudonas ( kaip ir mano šuns, beje) .
Ne visi emigruoja iš gero gyvenimo. Kad ir patys lietuviai. Ar bent pagalvoji, keliems tūkstančiams jų plyšta iš skausmo širdis, kai turi palikt mažus vaikus ir nematyt kaip jie auga, vien tam, kad sugebėtų juos išauginti.
Taigi tautininkai pasisako už emigraciją. Kam ta Lietuva, kai yra Airija. Kam tie lietuviai? SVARBU YRA ŽMONĖS!!!!
Mes visi esame to pačio pasaulio gyventojai
Gražus kosmopolitinis lozungas. Būtent kosmopolitizmas, kaip tautų išnaikinimas , sukuriant vieną pasaulio žmonių tautą ir valstybę. O ne tautiškumo šūkis - išsaugokime kiekvieną tautą ir kultūrą.
ir pagalvok jei visi pasaulio žmonės būtų kiek suprantamesni, doresni ir neabejingesni vieni kitiems, kaip būtų miela ir gražu gyvent Smile
Dar vienas įsivaizdavimas, kad būtent su šia ideologija bus gerai. Ir komunistai (Beje irgi iš esmės kosmopolitinė santvarka) tikėjo šviesiu rytojum. Lygybė ir panašiai. Gaila, kad tik šūkiai. Na bet nežinau, pagal tavo sąvoką tautininkas yra tas, kuris nori išnaikinti savo tautą, pakeičiant ją viena žmonių tauta. Kaip ir sakiau -ne lietuvių tauta rūpi, o pasaulio.
[quote]Jei kitataučiai "neužkabina" lietuvių, tai kodėl lietuviams jie turėtų maišyt.[quote]a) Amerikoje juodaodžių kvartaluose nepravažiuoja baltaodžiai. Puola net ir mamas su vaikais. Šūkiai: mes turime išnaikinti baltaodžius ten nelaikomi rasistiniais, nes juk rasistas gali būti tik baltaodis.
b) Dėka musulmonų padidėja terorizmo pavojus. Musulmonų šūkiai dėl džihado anglijai ir norai užmušti karalienę taip pat neskaitomi rasistiniais ar ksenafobiškais. Dėl tos pačios priežasties.
c) Kitataučiai užima darbo vietas, kur galėtų dirbti lietuviai. Lietuvoje kiniečiai dirba už 400litus, taip išstumdami lietuvius, kurie turi emigruoti. Didėjant nedarbui prieš savaitę prezidentūra pateikė pranešimą: Lietuvai reikia darbo jėgos. Kinietiškos.
d)Atsiranda nelygybė tarp tautų ir rasių. Lietuvis yra menkinamas, o kitatautis aukštinamas. Blogas dalykas kitataučiui vertinamas kelis kartus baisiau, nei blogas dalykas lietuviui.

Jeigu reikia galiu į visus šiuos dalykus pateikti linkus.

[quote]Jau šimtą kartų geriau pilna Lietuva bus dorų kitataučių, bet kad tik joje nebūtų ne vieno lietuvio-niekšo.[quote] Tautiškumas!
Nėra valstybės ir tautos be nusikaltėlių. Nėra.
Ir jei tu esi iš tų, kurie kitataučius nori išvaryt kumščių (ar kita panašia) pagalba, tai duok Dieve, kad tokių žmonių pasaulyje neliktų.
Nesu.
Aš esu tautininkas. Lietuvių tautos. Aš gerbiu visas tautas. Kiekvienai tautai turi būti valstybė, kur jie galėtų gyventi ir puoselėti savo kultūrą. Savo šalyje.

p.s jei vis tik manai, kad tautininkui turi pirmiausia rūpėti tautos sunaikinimas, skatinti emigracijos ir imigracijos, kitataučių gerovė svarbesnė už lietuvių, tai manau, kad tau reiktų pasidomėti tautiškumo (nacionalizmo) sąvoka.
p.p.s. Siauras mąstymas vadinamas prolietuviškas, o platus - provakarietiškas? Atsiprašau, bet man imperijos nepatinka. Aš esu už Lietuvą. Man Lietuvių tauta ir Lietuva yra pirmiausia. Ne eurosajūzas ar sovietųsajūzas. Nuteiskite mane - aš patriotas ir tautininkas. Niekšas, kuris iškėlęs galvą sako: Lietuva - Lietuviams!
p.p.p.s. O pas jus kas nors šviečia žmones tokiais dalykais? Nes jau tikrai nemažai lietuvių tautininkų yra pasibaisėję pamatę šią forumo dalį.

TRA
naujokas
naujokas

Pranešimų skaičius : 15
Registration date : 2009-01-10

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nusijuok on Št. 03 07, 2009 8:38 pm

visų pirma, jei jau dedi citatas iš mano pasisakymų, tai bent jau atitaikyk, kas prie ko ten buvo.
visų antra, išmok savo faktus grįsti pats, o ne kas ten kur vyko pradėt kišt. (nes toks įspūdis, jog pats nieko negalvoji, tik teoriją išmokęs).

ir prie to savo "p.s." galėtum pridėti, jog tai yra tik tavo interpretacija, kaip tu suvokei mano tekstą, nes kiek man žinoma, to aš nerašiau.

ir iš viso, manau, jokios naudos čia kišti savo asmenines nuomones ("šimtą" kartų apie ta patį), nes nei aš tavosios nepakeisiu, nei tu manosios.

Forumo Siela
Forumo Siela

Žaidimas
taškai:
26/500  (26/500)
trumpai:

Atgal į viršų Go down

Rašyti by TRA on Sk. 03 08, 2009 4:35 am

Teoriją aš žinau. Tiesiog domiuosi tuo.
Šiaip nereikia manęs blogai suprasti. Aš tiesiog noriu, kad perskaitę mano žinutę žmonės pradėtų galvoti daugiau apie lietuvius, kaip ir pridera tautininkam.
Mąstyti šia tema tikrai galiu. Įrodyti to nenoriu, nes norėčiau likti už TRA nicko.
Taip, tai yra mano arši žinutė , kuri tavo "teiginius" sužlugdo iš teorinės pusės.
Šį kartą pasitaikė tikrai nekaip, nes tavo paminėtos vertybės buvo kosmopolitinės, kaip ir minėjau - visiškai priešingos (priešingiausia iš visų ideologijų) tautiškumui (nacionalizmui).

Nieko asmeniško Nusijuok.
Pasiūlymas jums: užsiimkite savišvieta. Tai yra būtinas dalykas šiais laikais.

Lietuviai kaip tauta yra prastoje padėtyje. Tautiškumo ugdymą pakeitė pilietiškumas, tautą - žmonės. Paranginčiau atsirinkti kas svarbiau. Žinoma jeigu nepabijosite prarasti sąsajų su politine partija.

Ir turbūt iki susitikimo gyvai Kaune per Kalantos minėjimą (rodos būtent JTO tai surengė).

TRA
naujokas
naujokas

Pranešimų skaičius : 15
Registration date : 2009-01-10

Atgal į viršų Go down

Rašyti by salotele on Antr. 03 10, 2009 10:36 pm

o geras. as ir noreciau pamatyt tave. paziuret kaip su tavim bendraujasi siaip (nieko blogo neturiu). gal i stovykla uzsuksi?
salotele
Tikrasis šnekuolis
Tikrasis šnekuolis

Žaidimas
taškai:
1/500  (1/500)
trumpai:

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mykolas on Pen. 03 13, 2009 6:49 pm

Iš dalies pritariu TRA, iš dalies ne... Apie kitataučius mano nuomonė pasikeitė gana neseniai, kai atsikrausčiau gyventi į Vilnių. Kitur gal žmonės to labai ir nepajaučia, tačiau čia jau peržengtos ribos. Nešneku apie tai, jog gatvėje kas antras žmogus lenkas arba rusas, bet kai tam tikruose rajonuose baisu lietuvišką žodį ištart, tai jau tikrai baisu darosi ko link ta Lietuvėlė ritasi... Negana to, nors ir jie gyvena svečioje šalyje, rusai labai kelia savo tautą, jie į lietuvius žiūri kaip į žemesnę kastą, jeigu tu ko nors paklausi, jis tau būtinai atsakys rusiškai, nors kuo puikiausiai kalba lietuviškai, ir net nesistengs tau padėti. O iš gerosios pusės net ir nėra ką paminėt, pažįstu vos kelis kitataučius, kuriuos gerbiu. Bet lietuviai pripratę tylėti, nieko nedaryti, su viskuo taikstytis. Pažvelkime į mūsų popkultūrą, užsieniečiui pakilti į aukštumas tikrai lengviau, nei lietuviui, į visokias Berneen žiūrint graudu darosi, muzikinio išsilavinimo jokio, pataiko į kas antrą natą. Na bent jau už tai, kad BENT stengiasi lietuviškai dainuot pagirt galima. Taigi, broliai lietuviai, manyčiau pats laikas susigriebti kol ne vėlu, nes mums "šika ant galvos", o mes tik nusišypsom.

Mykolas
visiškas naujokas
visiškas naujokas

Registration date : 2008-10-29

Atgal į viršų Go down

Rašyti by salotele on Kv. 03 19, 2009 2:46 pm

Thinking na apie Vilniu nieko nezinau. negyvenu ten. na Berneen tik pradzioje buvo labai populiari, bet palyginus su TipoGrupe ji labai daug atsilieka.
salotele
Tikrasis šnekuolis
Tikrasis šnekuolis

Žaidimas
taškai:
1/500  (1/500)
trumpai:

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mykolas on Kv. 03 19, 2009 10:48 pm

Prie ko čia tipo grupė ? Ji labai populiari buvo prieš jos narių žūtį ? Praktiškai niekas jų nežinojo ir dabar daug kas nežino. Nekoks palyginimas Smile Šis faktas tik dar kartą patvirtina, kad paprastam, nors ir talentingam, lietuviui sunku parsimušti į aukštumas Smile

Mykolas
visiškas naujokas
visiškas naujokas

Registration date : 2008-10-29

Atgal į viršų Go down

Rašyti by salotele on Pir. 03 23, 2009 9:58 pm

na Tipo Grupe tikrai daug kas zino. Koks uzsienietis cia isgarsejes? Berneen? kur ji dabar? tiek, kad ja per TV parode. kas siu metu nezino NL,Dj Dalgio ir galu gale 69 danguje?YVA?
salotele
Tikrasis šnekuolis
Tikrasis šnekuolis

Žaidimas
taškai:
1/500  (1/500)
trumpai:

Atgal į viršų Go down